Sizden Gelenler Sende Yaz

Önce Nefesinizi Verin, Sonra Derim Bir Nefes Alın

Kadınım Ben

Kadınım ben. Toprağın suya susamışlığı gibi, Özlem dolu yüreğim.

Eskiden Köyümüzün 'Gocagöl'ü ' Vardı…

"Benim çocukluğumda; şimdiki trafonun olduğu yerde Soğukkuyunun üstünde yağmur sularının ve Tarlabaşındaki su deposundan taşan suların toplandığı küçük bir gölet vardı... Küçük dediğime bakmayın adı Gocagöldü..."

ALDATILMANIN BÖYLESİ…

"Evliliğimde, hemen hemen her evlilikte olan sorunların dışında büyük bir problem olmadığını sanıyorum. Gözüme uyku girmeyen geceler boyunca eşimin beni neden aldattığını düşünüp dururken çok fazla analiz etmeye zamanım oldu."

RUMUZ: GÖRÜCÜ USULÜ…

"Hayattan, zevklerden, acılardan, dünyadan... Her şey ile ilgili konuşuyorduk... Sonra herşeyimizi paylaşır olduk. Ben onun tüm hayatını bilir oldum o da benimkini. Ama bir farkla..."

KADIN DA ALDATIR

"Öyle ki yıllar önce yaşadığım bu olay beni her gece rüyalarımda bile rahatsız ediyor. Yazmakta buldum belki de çareyi kim bilir? Belki yazarsam içimdeki suçluluk duygusu peşimi bırakır diye düşündüm."

HER YENİ YILDA

"Eşim önceleri bunu duymazdan gelirken Kasım'ın sonlarına doğru, 'Daha 1 ay var be Ebru, her yıl ne yapıyorsak onu yapacağız işte...' şeklinde mırıldanmalara başlıyor dayanamayıp."

EMPATİ PAYI NOTU

"Zararlı fikriyatlar yerle bir edilmeli... Sadece 'insan' gözüyle bakılmalı her iki cinse de..."

EVLİLİK KUTSAL DEĞİLDİR, KURUM HİÇ DEĞİLDİR

"12 yıldır evliyim, 6 yıldır anneyim, kişisel tecrübelerimle başbaşa verdik ve dedik ki kutsallaştıracak kutsayacak başka şeyler bulunuz rica ediyoruz lütfen, evlilik değil o! Kurum hiç değil !!! Birlikte irdeliyelim mi?"

SİMİTÇİ

"Kuralları kimse koymamıştır, koyamazda içten gelir, samimidir? "

BEN EVLİ BİR ERKEĞİM -Bekarlık Sultanlık Mıdır?

"Sıra bize geldiğinde gişe görevlisi 'yalnızca tek kişilik yer kaldı' dedi ve arkamızdaki damsız genç, son derece mutlu bir biçimde o kalan tek kişilik bileti aldı. İşte, o zaman anladım ki gerçekten de bekârlık sultanmış."

Mutlu Kadınlar Platformu

Eşinizle Kişiliğiniz Ne Kadar Uyumlu? HEMEN TEST EDİN !!!