Psikoloji

TV 360 Oylum Talu "İyi Akşamlar" Programı

TV 360'da Oylum Talu'nun sunduğu  "iyi Akşamlar" haber programına katılan Psikolog/Yazar İlkim Öz, Türkiye'de evlilikleri değerlendirdi. 2013 yılı sonuçlarına göre evlenen çiftlerin azaldığını, boşanan çiftlerin ise arttığını ifade etti.

Psikolog/Evlilik ve Aile Terapisti İlkim Öz Başkent TV de

Psikolog/Evlilik ve Aile Terapisti İlkim Öz Başkent TV deBaşkent TV de Ayşen Gaye Makinizi'n sunduğu  BizBize Programının canlı yayın konuğu olan İlkim Öz, Yas Sendromunu anlattı. "Yakınlarının kaybından sonra her insanın yas süreci farklıdır.

EŞLER ARASINDAKİ İLETİŞİM BOZUKLUĞU DEPRESYONU TETİKLİYOR.

Çağımızın vebası diye anılan depresyonu tetikleyen bir neden daha! Kişinin hayatını oldukça olumsuz yönde etkisi altına alan depresyonu nele neler beslemiyor ki? İşte bu sebeplere eklenen bir dinamik daha. Eşler arasındaki iletişim sorunları eşlerden birini yada her ikisini birden önce depresif ruh haline sonra da depresyona kadar sürükleyebiliyor.

İLKİM ÖZ İSTANBUL'DA

PSİKOLOG/ EVLİLİK VE AİLE TERAPİSTİ İLKİM ÖZ ANNELER VE KIZLARI ADLI KİTABINI YAZARINDANDİNLE.COM'A ANLATTI

İLKİM ÖZ HABERTÜRK TV'DE

İlkim Öz Haber Türk TV'de Evlilikte İlk Yıl Sendromu ve 2013 yılı boşanma oranlarının sebeblerini ve evliliği sağlıklı tutmanın yollarını Haber Masasında Jülide Ateş'e anlattı.

UNUTKANLIĞIN BİR NEDENİ DAHA BULUNDU : UYKUSUZLUK VE AKILLI TELEFONLAR

UNUTKANLIĞIN BİR NEDENİ DAHA BULUNDU;                       UYKUSUZLUK VE AKILLI TELEFONLAR Fiziksel nedenlerden kaynaklanan unutkanlığın yanı sıra, stres ve depresyona bağlı unutkanlığın bir nedeni daha bulundu.

GÜZELLİK TUTKUSU TAKINTIYA DÖNERSE!

DİSMORFOFOBİK MİSİNİZ? Kaşınıza, burnunuza ya da kilonuza mı takıntılısınız? Aynalara bakmak size mutluluk yerine acı mı veriyor? Herkes size "güzelsin" derken, siz kendinizi dünyanın en çirkin insanı olarak mı görüyorsunuz? Estetik ameliyatlar rüyalarınızı süslerken, belki de estetik yaptırdığınız burnunuzu yada dudağınızı hiç beğenmiyor ve defalarca yeniden yaptırıyorsunuz.

MUKAP - MUTLU KADINLAR PROJESİ

Sosyal Sorumluluk Projemiz MUKAP - Mutlu Kadınlar Projesi MUKAP Adayları için aranan şartlar : Yaş : 18 ve yukarısı Cinsiyet : Kadın Medeni Durum : Evli, eşi vefat etmiş, boşanmış Gelir Durumu : 1.000.-TL'den az   Adayların ve çocuklarının herhangi bir psikiyatrik rahatsızlığı olmaması önemlidir.

SOSYAL SORUMLULUK PROJEMİZ MUKAP- MUTLU KADINLAR PROJESİ

Sosyal Sorumluluk Projemiz MUKAP - Mutlu Kadınlar Projesi Psikolog/Evlilik ve Aile Terapisti İlkim Öz tarafından 2009 yılında başlatılan sosyal sorumluluk projesi MUKAP ihtiyacı olan ancak maddi imkanları elvermediği için psikolojik destek alamayan kadın ve çocuk/çocuklara yöneliktir.

Mutlu Kadınlar Platformu

Eşinizle Kişiliğiniz Ne Kadar Uyumlu? HEMEN TEST EDİN !!!