İlkim Öz

19. KİTAP İÇİN KAPAK ÇEKİMLERİ

İlkim Öz'ün ondokuzuncu kitabının kapak çekimleri de tamamlandı. "Ülkemizde Psikoterapi'nin Öncülerinden" diye anılan Psikolog İlkim Öz, yeni kitabının yayınlanacağını sosyal medya hesaplarında duyurduğundan beri kitabın konusu ve ne zaman kitabevlerinde olacağı okurları tarafından merak konusu oldu.

Haftanın ikinci gününden herkese merhabalar.

Haftanın ikinci gününden herkese merhabalar:)) Pazartesi Sendromunu atlatanlar biraz olsun rahatlıyor günlerden Salı olunca. Davranış bilimcilerin araştırma sonuçlarına göre, Çarşamba günü gerginliğin azaldığının en hissedildiği günlerin başında geliyor.

İlkim Öz Hürriyet Gazetesi'ne Evlilikleri Değerlendirdi

İlkim Öz Hürriyet Gazetesi'ne Evlilikleri DeğerlendirdiPsikolog/Evlilik ve Aile Terapisti İlkim Öz yeni yılın başında Hürriyet Gazetesi'ne evlilikleri değerlendirdi. Öz; "Her evlilikte sorunlar vardır.Varolan sorunlar sadece ve sadece iletişim yoluyla çözülebilir.

2013 YILI SONUÇLARINA GÖRE EVLENMELER AZALDI, BOŞANMALAR ÇOĞALDI.

Evlenme ve Boşanmalarla ilgili 2013 yılı istatistik sonuçları açıklandı. 2013 yılında boşanmaların çoğu ilk 1 yıl içinde gerçekleşti. Evliliklerde en riskli yıl olan 5. yıl yine boşanmaların en fazla olduğu yıl olarak kayıtlara geçti.

Güzellik Takıntısı; Dismorfofobi HaberTürk Gazatesinde

Psikolog/Evlilik ve Aile Terapisti İlkim Öz'ün www.ilkimoz.com.tr de haber olarak yayınlanan " Güzellik Takıntısı; Dismorfofobi/ Genç Kızlar Risk Altında haberi medya tarafından büyük ilgi gördü. HaberTürk gazetesi bu önemli konuyu manşete taşımak için ofisimizdeydi.

İlkim Öz - Aynı Yatakta Üçümüz - Yazarından Dinle

İlkim Öz Modern Kumalar Çağındayız, Yasak Aşkı tartıştığı Gece Masası Programı

İLKİM ÖZ PSİKOLOJİK ŞİDDETİ ANLATIYOR

İhanetin size ve ailenize etkisi Aynı Yatakta Üçümüz Psikoterapist İlkim Öz

İlkim Öz Kadınlar Neden Evlenir

Mutlu Kadınlar Platformu

Eşinizle Kişiliğiniz Ne Kadar Uyumlu? HEMEN TEST EDİN !!!