İlkim Öz

TERAPİ NOTU

"Celladına Aşık Olmak" Kitabına Medyadan Büyük İlgi

Psikolog/Yazar İlkim Öz'ün 19. Kitabı Celladına Aşık Olmak, yazılı ve görsel basında büyük ilgi görüyor. Stokholm Sendromu'nu konu alarak, ülkemizdeki gerçek yaşam öykülerini kaleme alan Öz'ün yeni kitabına bir övgü de TRT "İyi Fikir Programı"nın başarılı sunucusu Esra Harmanda'dan geldi.

TERAPİ NOTU

"CELLADINA AŞIK OLMAK PARİS'TE"

ÇOCUK EVLİLİĞİ KURTARMIYOR

“Çocuk Evliliği Kurtarmıyor” Bugün Milliyet Cadde’de Neslihan Özyükseler Tanış, Köşe Yazısında “Çocuk Evliliği Kurtarır mı?” konusunu gündeme getirdi. Psikolog / Evlilik ve Aile Terapisti İlkim Öz’ün “ bir programda iki çocuklular daha mutlu olduklarından değil, artan sorumluluklardan dolayı daha zor ayrılıyorlar.

"CELLADINA AŞIK OLMAK"

"Celladına Aşık Olmak" Yeni baskısı tüm D&R'lar, Dost'lar, İmge Kitabevleri ve tüm kitabevlerinde bugün satışa başlamıştır. Ayrıca internet üzerinden siparişlerinizi ; http://www.dr.com.tr/Kitap/Celladina-Asik-Olmak//Egitim-Basvuru/Aile-Cocuk/Kadin-Erkek-Iliskisi/urunno=0000000636623 http://www.

EVLİLİK HARİTASI

TEST SONUÇLARI   a b c Soru 1 10 3 1 Soru 2 9 4 1 Soru 3 8 3 1 Soru 4 10 3 2 Soru 5 10 3 0 Soru 6 9 4 1 Soru 7 10 2 0 Soru 8 8 5   Soru 9 10 5   Soru 10 9 3   DEĞERLENDİRME Cevaplarınızın toplamı; 0-6 Arası ise = KENDİNİZİ DAHA İYİ TANIYIN Öncelikle evliliğe hazır olmadığınızı bilmeniz gerekiyor.

DOĞRU EŞ SEÇİMİ VAR MIDIR? EVLİLİK HARİTASI

Psikolog/Evlilik Aile Terapisti İlkim Öz Doğru evliliklerde doğru eş seçimi ve mutlu evliliğin şifrelerini Ankara Life Dergisi Mart sayısında anlattı. "Bazıları aşk evliliğine inanır bazıları ise mantık evliliği yapmak ister. Hangisi doğrudur, hangisi değildir.

CELLADİNA AŞIK OLMAK

Gün geçer gider...Bilinç altına hapsedilen tüm düşünceler,tüm susturulan duygular gece çığlık çığlığadır yüreklerde... Bir anlaşılamamak vurur insanı, bir de sevildiğini sanıp, boşluğu kucaklamak...

CELLADINA AŞIK OLMAK

Yeni kitabım "Celladına Aşık Olmak"ın ilk baskısı 4 gün içerisinde tükenmiştir. İlginizden dolayı tüm okurlarıma, takipçilerime ve danışanlarıma teşekkür ederim. Yayınevimin vermiş olduğu bilgiye göre, kitabevlerine gönderilmek üzere kitap yeniden baskıya girmek üzeredir. Lütfen siparişlerinizi yineleyin. 2-3 gün içerisinde "Celledına Aşık Olmak" kitap evlerinde olacaktır. Sevgilerimle, İLKİM ÖZ

Mutlu Kadınlar Platformu

Eşinizle Kişiliğiniz Ne Kadar Uyumlu? HEMEN TEST EDİN !!!